Háborgó mélység 2 teljes film magyarul videa 2010

Tomori Zsuzsanna Nerea Pena Egy Pár

1. Videos
  2. Mosonmagyaróvári Kézilabda Club SE - Híreink - NAGY SOROZATBAN A SIÓFOK

"Nagyon szép időszakot töltöttem el Vácon, és így is szeretném ezt lezárni. Az itt töltött időszak segített, hogy a győri, "kispadi évek után" újra magamra találjak. Ez megmutatkozott a bajnokságban is, majd a "B" válogatottba is meghívót kaptam. Idő közben sajnos Vácon egyre több probléma akadt, így nagyon megörültem a Ferencváros megkeresésének. " Hornyák a Fradi-családról és a tervekről is nagyon vidáman és pozitívan nyilatkozott. "Bízom benne, hogy könnyedén fog menni a beilleszkedés, hiszen rengeteg játékost ismerek és sokukkal játszottam már együtt. Szeretném megmutatni, hogy egy ilyen nagy csapatban is tudok kiemelkedőt nyújtani, szeretnék minél jobb eredményt elérni a hazai bajnokságban és a nemzetközi kupákban is. Tudom, hogy ezért rengeteget kell majd dolgoznom, igyekszem felvenni a Fradi ritmusát és játékstílusát. Mindent el fogok követni, hogy gyorsan beilleszkedjek és a csapat hasznos tagja lehessek hosszú időn keresztül. " Az érkező és hosszabbító játékosok mellett azonban két játékos is távozik klubunktól.

Videos

2. félidő: A fordulás után Andrea Kobetic és Gnonsiane Niombla révén is csak a rontott lövések jöttek, a támadójátékunkban komoly hullámvölgy jelentkezett, melyet Dijana Mugosa és Aneja Beganovic góljaival ki is használtak a vendégek (20:19). Tor Odvar Moen időt kért, de a vendégek így is egyenlítettek, sőt a 40. percben a vezetést is átvették. (20:21). Végül 22:24-es állásnál Silje Solberg helyére érkezett Szikora Melinda, és egy újabb időkérésre is szükség volt. Az egyenlítéshez kellett Andrea Kobetic duplája, valamint Camille Aoustin lerohanásból szerzett góljai (26:26). Ezek után a francia rontott hétméterese nem jött jókor, de Tomori Zsuzsanna góljával és Szikora Melinda védéseivel ismét megvolt az előny (27:26). A vendégek közel nyolc percen át gólképtelenek voltak, a 6:0-s periódust pedig Aneta Benko takélata törte meg az 55. percben (30:27). Ehhez persze kellett egy túlzónak ható játékvezetői döntés, Tomori Zsuzsanna kiállítása is. Az utolsó négy lövésünk egyaránt rontott volt, így 30:29-nél ismételten emberhátrányban játszva a Podravka kezébe adtuk a pontszerzés lehetőségét, amit Aneta Benko ki is használt (30:30).

Mosonmagyaróvári Kézilabda Club SE - Híreink - NAGY SOROZATBAN A SIÓFOK

A túloldalon Bíró első bravúrjaira háromnegyed órát kellett várni. Hiába Bíró védései, a vendégek végig kézben tartották a találkozót. Az utolsó tíz percre Kobetics bombáival 24-21-es siófoki előnnyel fordultak a felek. Kovacsics találatára ismét Kobetics válaszolt. A horvát kiállítása az utolsó remény volt a Fradinak a fordításra. Snelder góljával 25-23-ra módosult az eredmény. A Győr után az FTC-t is legyőzte a bajnokságban a Siófok, amivel óriási lépést tett a BL-indulás felé Fotó: Koncz Márton - Origo Szikora öt perccel a vége előtt kivédte Schatzl büntetőjét is, megpecséltelve ezzel volt csapata sorsát. Katarina Jezics gólja három perccel a vége előtt eldöntötte a mérkőzést. Az EHF-kupa címvédő Siófok KC 26-24-re győzött a Népligetben, amivel óriási lépést tett a BL-indulás felé. A Siófok 2019 után ismét nyerni tudott az FTC otthonában, sorozatban 11. győzelmét aratva az NB I-ben. A Balaton-partiak ezzel vesztett pontokat tekintve kettővel jobban állnak (5-7), mint egy mérkőzéssel többet játszott riválisuk.

2013. dec 15. 17:22 Nincs barátság, győzni kell a vébén Újvidék – Ferencvárosi házirangadónak is beillik a szerbiai női kézilabda-világbajnokság hétfői (Sport1, 17. 30) magyar–spanyol nyolcaddöntője, hiszen válogatottunkban heten – Kovacsicz Mónika (30), Tomori Zsuzsanna (26), Szamoránsky Piroska (27), Cifra Anita (24), Szucsánszki Zita (26), Zácsik Szandra (23) és Véren Orsolya (31) – képviselik a fővárosiakat, míg a másik oldalon az átlövő-irányító Nerea Penea (24) a Fradi játékosa. A tét óriási. Aki nyer, folytatja szereplését a vébén, viszont a vesztes szégyenkezve utazhat haza. Mi persze azért szorítunk, hogy a mieink örülhessenek úgy, mint egy éve az ugyancsak szerbiai Európa-bajnokság magyar-spanyol csoportmeccse után. Akkor Tomoriék 32-31-re nyertek, s meg sem álltak a bronzéremig. A spanyoloknak viszont meg kellett elégedniük a 11. hellyel. Hajdu János (balról a második) tudja, ezt a meccset hozni kell – A sorsdöntő hatodik meccs következik, most már 60 percen keresztül kell hozni a jó formát.

Tomori Zsuzsanna, a magyar női kézilabda-válogatott kulcsembere a szerbiai világbajnokság alatt rendszeresen beszámol élményeiről, tapasztalatairól a Nemzeti Sport Online-on. A kilencedik részben a spanyolok elleni nyolcaddöntő és Nerea Pena szülinapi ajándéka került szóba. DECEMBER 15. : "Szombaton a reggeli után a fél csapat, aki nem játszott olyan sokat, elment edzeni, a másik felével itt maradtunk, és Torddal spinningeltünk. Aki szeretett, erősített felsőtestre, lövésre. Ebéd után ki lehetett menni vásárolni, edzés helyett sétálgattunk, nézelődtünk. Sok mindent nem találtunk, de jó volt kikapcsolódni, beszélgetni. Este pedig megnéztünk a spanyolok elleni tavalyi meccs első félidejét. Azt beszéltük, hogy most jobb az ellenfél, mint tavaly, akkor nem voltak ennyire együtt. Folyik a labda a spanyolok kezében, mindig jó megoldást választanak, a védekezésük is jó Navarróval a kapuban. Nehéz lesz, de meg tudjuk oldani, félni semmiképpen sem szabad tőlük. Oda kell menni, mint a németek ellen, és mindent egy lapra feltenni.

tomori zsuzsanna nerea pena egy pár instagram

2020 jan 18 1906 Megtekintés Felemás félidők után, a második felvonásban Nerea Pena hiányában lendületet és ritmust vesztve adtuk ki a kezükből az előnyt, és a megszerezhető pont egyikét a Podravka Vegeta elleni csoportrangadón. 1. félidő: Az első találatunkra hosszú perceket jellett várni, míg nem Katarina Jezic megnyitotta a gólcsapot, Tomori Zsuzsanna és Camille Aoustin pedig folytatta a megkezdett sorozatot. A túloldalon Tjasa Stanko kezdett jól, tízpercnyi játék után 5:5 állt az eredményjelzőn. A folytatásban Nerea Pena vezérletével egy remek periódust produkálva léptünk el horvát ellenfelünktől (9:5). Az előny közte hat is lehetett volna, ám 13:8-nál nem jött az újabb találat, a Podravka pedig igyekezett megfogni a meccset. Az első játékrészben Dejana Milosavljevic és Aneja Beganovic játéka is okozott némi fejfájás. A 24. percben már csak kétgólos volt az előnyünk (14:12). A félidőt jelző dudaszóig sikerült újabb találatokat jegyezni, ám a Podravka még nagyon is meccsben volt (18:14).

Egy olyan játékost sikerült megszereznünk, aki eddig mindegyik csapatában meghatározó volt, ahol játszott. Rengeteg tapasztalattal rendelkezik, kiemelkedő védőmunka jellemzi, és számos variációs lehetőség támadásban. Ezek a legfőbb erényei. Sokat volt sérült az elmúlt években, de látszik, hogy most már remek állapotban van. Ő egy vezértípus, én is hasonló szerepet szánok neki Siófokon! " – elemezte Tomorit Tor Odvar Moen, a Siófok edzője. Penáról is áradozott. "Ez egy elképesztő igazolás számunkra. Ő egy nagyon tapasztalt játékos, a képességeit aligha kell ecsetelnem. Rengeteget láttam már játszani, képes megteremteni a különbséget akárki ellen. Amikor a Larvik edzője voltam, akkor is sokat játszottunk ellene, és néha azt éreztem, hogy hiába próbáljuk megállítani, előttünk jár egy lépéssel. Nagyon gyors, és képes minden belső pozícióban extra teljesítményre. Azt hiszem, ezzel kifejeztem, hogy mennyire elégedett vagyok az érkezésével" Ez a keret egyelőre a BL-ben azért még nem hasítana, de a két magyar nagyot az NB I-ben már meg fogja szorongatni, elvégre most már rutinban sem lesz hiányuk.